Процедура прийняття на роботу

У компанії існують наступні етапи прийому на роботу:

1 етап. Вибір вакансії, що вас цікавить

У розділі «Вакансії» Ви можете ознайомитися з відкритими вакансіями компанії. У разі зацікавленості відправте своє резюме електронною поштою на нашу електронну адресу: HR@rav.od.ua або скористайтеся послугою «Автоматичної відправки», заповнивши Анкету претендента. Обов'язково вкажіть в темі листа назву посади, на яку Ви претендуете.Прі отриманні резюме ми направимо Вам лист-підтвердження про доставке.Еслі інформація, представлена в розділі «Вакансії», вимагає уточнення, можете зв'язуватися з нами за телефоном: (048) 730 - 41-36.

2 етап. Співбесіда з менеджером з персоналу

Якщо Ваше резюме відповідає вимогам бажаної посади, менеджер з персоналу передзвонить Вам для узгодження дати та часу зустрічі. На співбесіді Ви зможете більш детально ознайомитися з вакантною посадою та особливостями роботи в компаніі.Ітогі зустрічі ми повідомимо Вам протягом п'яти робочих днів або згідно іншої домовленості. При позитивному результаті співбесіди з менеджером з персоналу, Вам буде організована зустріч з керівником. 

3 етап. Співбесіда з керівником

На даній зустрічі Ви маєте можливість презентувати себе роботодавцю безпосередньому, задати питання і домовитися про умови работи.Варіанти подальшої співпраці:

4 етап. Домашнє завдання

Даний етап проходять кандидати, що претендують на керівні вакансії. Домашнє завдання дає можливість нам побачити Ваш підхід до виконання роботи і прояснити Ваше розуміння завдання. Завдання виконується в комфортних для Вас умовах (будинки), терміни виконання завдання Ви встановлюєте самостоятельно.После виконання домашнього завдання протягом двох днів або згідно іншої домовленості, з Вами зв'яжеться менеджер по персоналу і повідомить про подальші дії.

5 етап. Стажування

Успішно пройшовши попередній відбір, Ви запрошуєте на триденний стажування. Під час стажування Ви можете оцінити, наскільки робота відповідає Вашим очікуванням і переконатися у правильності вибору. Даний етап дозволяє нам визначити рівень Ваших професійних знань, навичок та вмінь. При позитивному результаті проходження стажування та спільної зацікавленості визначається дата Вашого виходу на випробувальний термін і умови роботи.

6 етап. Випробувальний термін

Під час випробувального терміну у Вас є можливість продемонструвати всі ті знання, навички, вміння та якості, про які Ви заявили раніше. На даному етапі Ви познайомитеся з функціональними обов'язками посади, корпоративними правилами, механізмами та особливостями роботи в компанії.

Наші товари та послуги

Читайте статті