Фундамент успіху - висококваліфіковані кадри

Що ви уявляєте, коли чуєте слово «персонал»? У нас - працівників служби персоналу компанії - воно пов'язане зі словами "самореалізація", "творчість", "кар'єра", "особа".

Безперервне розширення наших завдань забезпечує впевнене зростання і постійну потребу у високопрофесійних кадрах. Фундаментом нашого успіху є ефективний підбір персоналу.

Великий інтерес для нас представляють не лише досвідчені професіонали в різних областях, але і молоді фахівці. У компанії розроблена оригінальна система навчання і адаптації перспективних фахівців. Успішне проходження навчання і індивідуальний вклад кожного в загальну справу відкривають широкі кар'єрні перспективи, оскільки багато фахівців і керівники середньої ланки, що працюють в компанії, починали роботу із стартових позицій.

Ми гарантуємо нашим співробітникам гідне життя, можливості для професійного вдосконалення і творчої самореалізації. Кожен співробітник має можливість проявити ініціативу і нестандартний підхід в розробці проектів. Для нас важливі не лише професійні навики, але і особові якості співробітника: продуктивність, відповідальність, творче мислення, здатність приймати рішення і потенціал для подальшого розвитку.

Служба персоналу нашої компанії  завжди відкрита до співпраці і надання більш повної інформації про наші послуги і програми.

вакансії: керівники

КЕРІВНИКИ

вакансії: фахівці

ФАХІВЦІ

вакансії: технічний персонал

ТЕХНІЧНИЙ ПЕРСОНАЛ


  (048) 730-14-36
  HR@rav.od.ua 

Процедура прийому на роботу

Наші товари та послуги

Читайте статті