Металобрухт

переробка металобрухтуНаша компанія виконує заготівлю, переробку та подальшу реалізацію металобрухту чорних і кольорових металів.

Завдяки багатолітньому досвіду співпраці з лідерами металургійної галузі, використанню в роботі вантажопідйомної техніки, спеціальних транспортних засобів, потужних пресів пакетувань і новітнього демонтажного устаткування світових виробників наша компанія займає стійку конкурентоздатну позицію на ринку вторинних ресурсів. Окрім цього компанія постійно підвищує кваліфікацію своїх співробітників, шукає ефективні методи удосконалення процесів збору і переробки металобрухту.
(048) 785-03-53
Замовити
Пакетований брухтЗростаючий попит на ринку металопрокату і збільшення виробничих потужностей промислових підприємств України, викликає підвищений інтерес до лому чорних металів, адже він виступає як повноцінний замінник природної сировини, що пройшов стадії збагачення і доменної плавки. Не варто забувати і про те, що при переробці металобрухту зменшуються витрати енергії, скорочується кількість стічних вод і шкідливих викидів у атмосферу, що є дуже важливим з точки зору екологічної безпеки.

Все вищесказане повною мірою можна віднести і до лому кольорових металів. Більш того, здобич і обробка кольорових металів більш енергозатратна, саме це пояснює високу вартість продукції кольорового прокату, а також попит, що росте, на лом і відходи кольорових металів.

Наші переваги:

Ми купуємо чорний та кольоровий металобрухт за вигідними цінами як на майданчиках в Одеському регіоні, а також готові купувати металобрухт вагонними нормами в інших регіонах України.

Своїм клієнтам ми пропонує гнучку цінову політику і своєчасний розрахунок за поставлений товар.

Наші співробітники допоможуть Вам оформити всі необхідні документи.
Ми реалізуємо лом чорних металів видів 2 і 17.

Пропонуємо взаємовигідну та довготривалу співпрацю!

 
Детальніше за телефоном:
(0482) 785-03-53
(0482) 760-17-58
заказ услуги
 
Наши товары и услуги

Читайте статьи