Розробка проектів лімітів на відходи

Розробка проектів лімітів на відходи

Наша компанія надає послуги з розробки проектів лімітів для підприємств і організацій на небезпечні та безпечні відходи. Погодження у відповідних державних структурах. Також ми складаємо і реєструємо декларації про відходи.

Запитати еколога >>

Керівник відділу: Володічева Олена

048 717-37-75
048 717-37-95
050 391-07-30
Замовити

Проекти лімітів на відходи необхідні для визначення загальної кількості та видів відходів виробництва та споживання, що утворюються на підприємстві, їх обліку, обгрунтування граничної кількості накопичення і можливості розміщення на території.

Ведення діяльності у сфері поводження з відходами досить строго регулюється органами виконавчої влади, щоб уникнути негативного впливу відходів на навколишнє середовище. Дана діяльність в Україні регулюється Законом України «Про відходи» та Законом України «Про охорону навколишнього середовища», а також постановами Кабінету міністрів.

Ліміти на утворення та розміщення відходів:

  1. Ліміт на утворення відходів визначається їх власником у процесі діяльності на підставі дозволу на розміщення відходів та договору (контракту) на передачу відходів підприємству, яке має право займатися даним видом діяльності.
  2. Ліміт на утворення відходів розраховується на підставі нормативів утворення для кожного виду відходів за класами їх небезпеки і має дорівнювати сумарному обсягу відходів, розміщених на своїй території та переданих іншому власнику.
  3. Ліміт на утворення відходів не може перевищувати нормативно допустимих обсягів утворення відходів.
  4. Норматив утворення відходів визначається технологічним регламентом на підставі питомих показників утворення відходів.
  5. Власникам відходів, які здійснюють лише їх розміщення, затверджується ліміт на розміщення відходів.
Також до переліку послуг нашої компанії входить складання і реєстрація декларації про утворення відходів.

  Новини компанії