Знищення неякісної та простроченої продукції

Знищення неякісної продукціїНаша компанія на підставі ліцензії Міністерства екології та природних ресурсів України  надає повний комплекс послуг з організації утилізації всіх видів виготовленої або імпортованої неякісної продукції.
Знищення неякісної продукціїЩодня в кожному місті України з'являється все більше супермаркетів, аптек, промислових і торгівельних  підприємств, виробників і дистриб'юторів різних товарів, в процесі роботи яких виникають нетоксичні відходи і неякісна продукція, а саме:Позиція держави в даній сфері достатньо жорстка: згідно із Законом України від 15.05.2003 №762-IV і Наказу Державної митної служби України від 24.12.2003 №905 вся неякісна продукція, що ввезена з-за кордону і знаходиться під митним контролем Знищення неякісної та простроченої продукціїабо вироблена на Україні, має бути утилізована, знищена. При цьому має бути вкладений договір із спеціалізованим підприємством, яке має відповідні ліцензії і умови для надання послуг з утилізації відходів на території України.

Ми надаємо повний комплекс послуг з організації знищення всіх видів виготовленої або імпортованої неякісної продукції:

Нашими партнерами є найбільші підприємства України - імпортери та виробники.

Співробітники Департаменту утилізації  з радістю нададуть консультаційну і інформаційну підтримку щодо питань утилізації неякісної продукції

Пропонуємо взаємовигідну і довгострокову співпрацю!

 
Детальніше за телефонами:
(048) 785-04-43
(050) 391-08-19
638 223 669
заказ услуги
 
Коммерческое предложение
Наші товари та послуги

Читайте статті