Утилізація використаної тари і упаковки

Утилізація тари і упаковкиНаше підприємство на підставі ліцензії Міністерства екології і природних ресурсів України, згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 915 «Про впровадження системи збірання, сортування, транспортування, переробки та утілiзацii вiдходiв як вторінноi сировіні» від 26.07.2001 р., надає повний комплекс послуг з утилізації тари і упаковки з-під виробленої і імпортованої продукції.
У зв'язку з розвитком промисловості і збільшенням кількості імпортованих товарів в Україні щорік зростає рівень вжитку пакувальної продукції з різних матеріалів: тканини, паперу, картону, поліетилену, скла, дерева і ін. На сьогодняшній день упаковка складає 50% всіх відходів, що накопичилися на полігонах, і якщо цей «одяг» продукту своєчасно не утилізувати, то згодом він стає причиною забруднення довкілля.

Скло, полімери, отруйні лаки і фарби, які наносять на паперову упаковку, при руйнуванні утворюють цілий ряд токсичних з'єднань, які порушують механічну структуру і геохімічний склад грунту. Не варто забувати і про те, що енергоємне виробництво цих матеріалів також супроводиться викидом забруднюючих речовин, а ось їх переробка вимагає в два рази менше енергії. Таким чином, подальше накопичення пакувального сміття може привести до невиправних наслідків, які негативно позначаться на екології, а згодом на нашому здоров'ї і здоров'ї наших дітей.Ми надаємо повний комплекс послуг з утилізації тари та упаковки з-під виробленої та імпортованої продукції:


Для полегшення процедури документообігу і створення найбільш сприятливих умов роботи, Замовникові необхідно надати інформацію про об'єм, вид і кількість тари (упаковки), що підлягає утилізації, і оформити її у вигляді заявки (форма додається).

Співробітники Департаменту утилізації нададуть консультаційну і інформаційну підтримку, допоможуть правильно заповнити заявку і дадуть відповіді на всі Ваші питання.

Ми цінуємо кожного нашого Клієнта і прагнемо до довгострокової співпраці!

 
Детальніше за телефонами:
(048) 785-04-43
(050) 391-08-19
638 223 669
заказ услуги
 
Коммерческое предложение
Комерційна пропозиція (107 Кб)
Наші товари та послуги

Читайте статті