Вивіз сезонного сміття в Одесі

вивіз сезонного сміття

Наша компанія має в своєму роспорядженні контейнери об'ємом до 30 м³ і власним автопарком, що дозволяє здійснювати вивезення сезонного сміття на території Одеси та Одеської області.

Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на Ваші запитання:

048 784-73-72 
багатоканальний
0482 37-10-12

ICQ 416 381 244
Заказать

Сезонне сміття - це відходи, які утворені внаслідок сезонних робіт або природних явищ (снігопад, ураган тощо).

Весна і літо - час активного проведення суботників, робіт в саду і прибирання прибудинкових територій. Після цього часто утворюються купи з обрізаних гілок, скошеної трави, листя і бадилля.

Восени справжньою проблемою стає опале листя. У зв'язку з виділенням у повітря небезпечних речовин і з'єднань, їх спалювання заборонено і карається штрафом. Тому опале листя необхідно вивозити.

У зимовий час після рясних опадів утворюються снігові завали, які ускладнюють дорожній рух і порушують звичний ритм життя. На жаль, міські служби не завжди можуть оперативно здійснити вивезення снігу, а швидкість вирішення подібних проблем вкрай важлива.

Вивіз сезонних відходів здійснюється контейнерами різної місткості, в залежності від обсягів сміття, яке треба вивозити. Ми безкоштовно встановлюємо контейнер на території Замовника або обслуговуємо його власний контейнер.

 
Детальніше за телефоном:
(0482) 37-10-81
(0482) 37-10-12
заказ услуги
 
Наші товари та послуги

Читайте статті