Вивіз великогабаритного сміття вантажними авто

вивіз будівельного сміттяа

Наша компанія володіє автопарком вантажних автомобілів, які можуть здійснювати вивіз великогабаритного сміття з будь-якого району міста Одеси.

Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на Ваші запитання:

048 784-73-72 
багатоканальний
0482 37-10-12
ICQ 416 381 244
Заказать

Великогабаритним часто називають сміття, яке має великі габаритні розміри (ширину, висоту або довжину). До великогабаритного сміття часто відносять велике будівельне сміття (двері, віконні рами), металеві конструкції і агрегати, зрізані дерева і т.д. Крім того до них також відносяться меблі і велика побутова техніка (холодильники, пральні машинки, телевізори).

Вивіз великогабаритного сміття (ВГС) для багатьох стає значною проблемою, оскільки сміттєвози, які вивозять ТПВ (тверді побутові відходи) не займаються вивезенням даного виду сміття, а накопичення поблизу житлових будинків гір відходів не тільки погано впливає на навколишнє середовище і естетичний вигляд, а й загрожує серйозним штрафом.

Наша компанія не перший рік спеціалізується на вивезенні великогабаритного та будівельного сміття. Наші досвідчені фахівці підберуть для Вас оптимальне рішення з вивезення вашого сміття, а спеціалізований автотранспорт зробить це швидко і якісно.

 
Детальніше за телефоном:
(0482) 37-10-81
(0482) 37-10-12
заказ услуги
 
Наші товари та послуги

Читайте статті